Táto webstránka používa súbory cookies na zapamätanie si použivateľských nastavení, pre lepšie prispôsobenie reklám záujmom návštevníkov a pre nevyhnutnú funkcionalitu webstránok. Jej používaním súhlasíte, že stránka môže ukladať tieto typy súborov vo Vašom zariadení. Viac info o cookies.

Produkty

Predajné miesto

PLASTOVÉ OKNÁ

Plastové okná sú dôležitou investíciou do vášho bývania, pri ktorej treba očakávať najvyššiu kvalitu a splnenie všetkých vašich očakávaní. Preto je viac ako dôležitý výber toho správneho výrobcu. Spoločnosť INCON patrí k lídrom vo výrobe a predaji plastových okien an Slovensku. Vieme, že okrem produktov najvyššej kvality si zaslúžite aj osobný prístup a profesionálne poradenstvo. Buďte spokojní, vyberte si NCON

Prejsť na Plastové okná
Predajné miesto

HLINIKOVÉ OKNÁ

Tento byp okien je obľúbený pre svoju nenáročnosť na údržbu a extrémnu trvácnosť. Naše hliníkové okná sú povrchovo upravované pomocou nanášania odolných práškových farieb. Na výber máte z odtieňov strebornej, bronzovej a čiernej. Ak preferujete prírodnejší vzhľad okien, prídete si na svoje v pouke laminovaných hlinikových okien s imitáciou dreva.

 

Prejsť na Hliníkové okná
Predajné miesto

ZDVIŽNO-POSUVNÉ DVERE

Najlepším spôsobom, ako presvietiť izbu slnečným svetlom a opticky zväčšiť vaše obytné priestory, je montáž zdvižno=posuvných dverí. Vďaka výške až š metre vám ponúkajú širokú škálu možností využitia v domácnosti alebo modernej kancelárii. Zdvižno=posuvné dvere skvele zladíte s kažkou terasou a balkónom, ktoré vďaka nim dostanú jedinečný a vkusný nádych spolu so zachovaním požadovaných termoizolačných vlastností.

Prejsť na posuvné dvere

 

Predajné miesto

FASÁDY

Moderný fasádny systém vyrábajú ronomovaní výrobcovia tou najmodernejšou technológiou. Tieto presklenné hlinikové konštrukcie prepúšťajú maximálne množstvo svetla. Fasády disponujú rôznymi typmi otváracích prvkov, vďaka ktorým získate maximálny komfort. Samozrejmosťou sú aj rôzne varianty vyhotovenia, tvary a nadväznosti montovaných plôch

 

Prezrieť fasády

CertifikátyCertifikáty

Prihláste sa na odber noviniek


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Joomla Extensions powered by Joobi

  Zákaznícky servis

+421 46 51 91 230

Search

Vyžiadať ponuku
zostáva 1000 znakov
Pridať súbory