Táto webstránka používa súbory cookies na zapamätanie si použivateľských nastavení, pre lepšie prispôsobenie reklám záujmom návštevníkov a pre nevyhnutnú funkcionalitu webstránok. Jej používaním súhlasíte, že stránka môže ukladať tieto typy súborov vo Vašom zariadení. Viac info o cookies.

Vyhľadajte svojho poradcu:

Produkty

Predajné miesto

DREVOHLINÍKOVÉ OKNÁ

Drevohliníkové okná predstavujú dokonalé spojenie dvoch prírodných materiálov, dreva a hliníka. Hliníkové opláštenie z exteriéru zaisťuje ochranu pred vplyvmi vonkajšieho prostredia a zaručuje prakticky neobmedzenú životnosť takmer bez nutnosti údržby.

 

Prejsť na Hliníkové okná
Predajné miesto

DREVENÉ OKNÁ

Drevo je klasickým materiálom, ktorý človek používa dlhé storočia. Má svoju nenapodobiteľnú krásu, stelesnenú v jeho kresbe a vôni. Drevené okná robia z domova útulný priestor, domov, ktorý je v harmónii s prírodou.

 

Prejsť na Hliníkové okná
Predajné miesto

PLASTOVÉ OKNÁ

Plastové okná sú dôležitou investíciou do vášho bývania, pri ktorej treba očakávať najvyššiu kvalitu a splnenie všetkých vašich očakávaní. Preto je viac ako dôležitý výber toho správneho výrobcu. Spoločnosť INCON patrí k lídrom vo výrobe a predaji plastových okien an Slovensku. Vieme, že okrem produktov najvyššej kvality si zaslúžite aj osobný prístup a profesionálne poradenstvo. Buďte spokojní, vyberte si NCON

Prejsť na Plastové okná
Predajné miesto

HLINIKOVÉ OKNÁ

Tento byp okien je obľúbený pre svoju nenáročnosť na údržbu a extrémnu trvácnosť. Naše hliníkové okná sú povrchovo upravované pomocou nanášania odolných práškových farieb. Na výber máte z odtieňov strebornej, bronzovej a čiernej. Ak preferujete prírodnejší vzhľad okien, prídete si na svoje v pouke laminovaných hlinikových okien s imitáciou dreva.

 

Prejsť na Hliníkové okná

CertifikátyCertifikáty

Prihláste sa na odber noviniek


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Joomla Extensions powered by Joobi

  Zákaznícky servis

+421 908 023 812
© 1992-2019 INCON spol. s r.o. Všetky práva vyhradené. Designed By Visibility

Search

Vyžiadať ponuku
zostáva 1000 znakov
Pridať súbory