Táto webstránka používa súbory cookies na zapamätanie si použivateľských nastavení, pre lepšie prispôsobenie reklám záujmom návštevníkov a pre nevyhnutnú funkcionalitu webstránok. Jej používaním súhlasíte, že stránka môže ukladať tieto typy súborov vo Vašom zariadení. Viac info o cookies.

MasterLine 8

 

Hliníkový systém Reynaers MasterLine 8

MasterLine 8 je jedinečný okenný a dverný systém, ktorý ponúka širokú škálu konštrukčných variant v kombinácii s vynikajúcimi izolačnými parametrami a možnosťou rychleho a jednoduchého spracovania.Tento systém dáva architektom veľkú slobodu designu a umožňuje tak prispôsobiť sa rôznym štýlom. Zároveň ponúka vynikajúce parametre tepelnej izolácie, prievzdušnosti a vodotesnosti, to všetko pri minimálnej stavebnej hĺbke 77 mm.Táto nová generácia hliníkových okien odráža súčasnoú snahu architektúry priviesť do interiéru čo najviac denného svetla, a zároveň dosiahnuť vysokú izoláciu.

Aluprof MB 86

 

Hliníkový systém Aluprof MB 86

Systém okien a dverí MB-86 ponúka vynikajúce izolačné vlastnosti a je vhodný aj pre nízkoenergetické domy. Na výber sú až štyry varianty tepelnej izolácie a to v závislosti od požiadavky projektu. Je to prvý hliníkový systém s aerogélom (vo verzii AERO), ktorý pomáha dosiahnúť špičkové tepelné parametre. Vysoká pevnosť profilov umožňuje výrobu konštrukcií veľkých rozmerov a hmotností ako aj konštrukcie odolné proti vlámaniu.

Prejsť na predajné miesta
alebo nás kontaktujte +421 800 188 188

CertifikátyCertifikáty

Prihláste sa na odber noviniek


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Joomla Extensions powered by Joobi

  Zákaznícky servis

+421 46 51 91 230

Search

Vyžiadať ponuku
zostáva 1000 znakov
Pridať súbory