Táto webstránka používa súbory cookies na zapamätanie si použivateľských nastavení, pre lepšie prispôsobenie reklám záujmom návštevníkov a pre nevyhnutnú funkcionalitu webstránok. Jej používaním súhlasíte, že stránka môže ukladať tieto typy súborov vo Vašom zariadení. Viac info o cookies.

Blog

Súčiniteľ prestupu tepla

Súčiniteľ prestupu tepla je v dnešnej dobe veľmi často spomínaná veličina, kto stavia, alebo rekonštruuje, dá nám za pravdu. Trend dnešnej doby je jasný, stavať čo najviac nízkoenergetické a pasívne domy. Je to logické, šetríme prírodu i našu peňaženku a chceme komfortne a zdravo bývať. Okná a dvere zároveň tvoria veľkú časť obvodového plášťa domu, preto je ich vplyv na celkovú teplotechnickú bilanciu zásadný.

Najčastejšie chyby pri porovnávaní cenových ponúk na okná

Cena okien je významnou položkou v rámci rozpočtu na stavbu či rekonštrukciu, a tak je záujem zákazníkov porovnať si ponuky rôznych potenciálnych dodávateľov prirodzený. Porovnať jednotlivé cenové ponuky je však častokrát náročné aj pre odborníka. Pozrite sa teda spolu s nami na najčastejšie úskalia, s ktorými sa môžete pri porovnávaní cenových ponúk stretnúť.

Sklo je dušou okna

Okrem profilov má na výslednú efektivitu okien veľký vplyv aj sklo. V prípade niektorých špecifických vlastností (napríklad ochrana pred hlukom, protislnečná ochrana alebo prestup svetla či rosenie) je vplyv skla dokonca zásadný. A čo je to vlastne to sklo v mojom okne?

Chcete poznať cenu svojich nových plastových a hliníkových okien a dverí?

Cena plastových, či hliníkových okien i dverí sa kalkuluje vždy individuálne. Treba si uvedomiť, že okno je „skladačkou“ rôznych komponentov, ktoré si zákazník môže zvoliť presne podľa svojich potrieb. Existujú rôzne druhy profilov, skiel, kľučiek, rôzne farebné prevedenia... Zákazník si ich môže zvoliť presne podľa svojich potrieb. Kvalitný rozhovor so skúseným predajcom nedokáže nahradiť žiadna emailová, ani telefonická konverzácia. Investovaný čas sa vám vráti v podobe okien, ktoré vám budú kvalitne slúžiť dlhé desaťročia.

Produkty spomenuté v článku nájdete v sekcii produkty:
Prejsť na produkty
Páčil sa Vám článok a chcete dostávať pravidelné príspevky?

Prihláste sa na odber noviniek


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Joomla Extensions powered by Joobi

CertifikátyCertifikáty

Prihláste sa na odber noviniek


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Joomla Extensions powered by Joobi

  Zákaznícky servis

+421 46 51 91 230

Search