Žalúzie sú veľmi praktickým doplnkom k Vašim oknám. Okrem regulovania množstva svetla, ktoré prechádza cez okná, taktiež zabezpečujú príjemné súkromie. Ďalšími výhodami žalúzii sú ich termoizolačné vlastnosti, ochrana okna či jednoduchá údržba. Môžu byť namontované z vnútornej alebo vonkajšej strany okien a tak rozližujeme interiérové a exteriérové žalúzie. 

Interiérové žalúzie

Interiérove žalúzie Incon

Žalúzie

Interiérové žalúzie

Interiérové žalúzie z hliníkových lamiel tvoria svojím elegantným dizajnom a bohatou farebnou paletou s oknami INCON jeden harmonický celok.

Vnútorné žalúzie pomáhajú tieniť pred priamym slnečným žiarením a zároveň vám zabezpečujú súkromie. Naše interiérové žalúzie tvoria svojím elegantným dizajnom a bohatou farebnou paletou s našimi oknami jeden harmonický celok. Obľúbené sú hlavne pre jednoduchú údržbu a možnosti prispôsobiť sa rôznym tvarom okien.

Exteriérove žalúzie

Interiérove žalúzie Incon

Žalúzie

Vonkajšie žalúzie

Spôsob tienenia z exteriéru je najefektívnejší aj jeden z najobľúbenejším spôsobom tienenia priestoru. Hlavnými výhodami sú tepelná izolácia a odolnosť. Tiež vyzerajú esteticky a môžu byť príťažlivým doplnkom pre exteriér vášho domu alebo bytu.

CertifikátyCertifikáty

Prihláste sa na odber noviniek


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Joomla Extensions powered by Joobi

  Zákaznícky servis

+421 46 51 91 230
© 2016 INCON spol. s r.o. Všetky práva vyhradené. Designed By Visibility

Search

Vyžiadať ponuku
zostáva 1000 znakov
Pridať súbory