Slovenský výrobca

Slovenský výrobca

Okná v energetickej triede A

Okná v energetickej triede A

Okná zo všetkých materiálov

Okná zo všetkých materiálov

Sme na trhu už viac ako 30 rokov

Sme na trhu už viac ako 30 rokov

Spoľahlivý záručný a pozáručný servis

Spoľahlivý záručný a pozáručný servis

Široký sortiment doplnkov

Široký sortiment doplnkov

Produkty

Plastové okná INCON

Plastové okná sú významnou investíciou do bývania a preto je dôležitý výber toho správneho výrobcu. Spoločnosť INCON patrí k lídrom vo výrobe a predaji plastových okien na Slovensku. Plastové okná sú vyrábané v troch profilových radách, pre náročnejších zákazníkov aj s možnosťou hliníkového opláštenia ALU klipmi.

Prezrieť Plastové okná
Hliníkové okná INCON

Hliník je elegantný a trvanlivý materiál a svoj elegantný vzhľad si zachováva po celé desaťročia. Povrchové úpravy sú vysoko odolné voči poveternostným vplyvom a nevyžadujú prakticky žiadnu údržbu. Zárukou kvality hliníkových okien INCON sú hliníkové profily od špičkových európskych výrobcov.  Hliníkové okná sú vyrábané v rôznych variantoch podľa požiadaviek zákazníkov s dôrazom na konštrukčné a tepelno-izolačné vlastnosti.

Prezrieť Hliníkové okná
Drevené okná INCON

Drevo je klasickým materiálom, ktorý človek používa dlhé storočia. Má svoju nenapodobiteľnú krásu, stelesnenú v jeho kresbe a vôni. Drevené okná robia z domova útulný priestor, domov, ktorý je v harmónii s prírodou.

Prezrieť Drevené okná
Drevohliníkové okná INCON

Drevohliníkové okná predstavujú dokonalé spojenie dvoch prírodných materiálov, dreva a hliníka. Hliníkové opláštenie z exteriéru zaisťuje ochranu pred vplyvmi vonkajšieho prostredia a zaručuje prakticky neobmedzenú životnosť takmer bez nutnosti údržby. Kvalitné drevené okno v interiéri je zárukou vynikajúcich tepelnoizolačných vlastností a tvarovej stálosti. Drevo z interiérovej strany dodáva každému domu i bytu skutočný pocit tepla domova.

Prezrieť Drevohliníkové okná
Plastové dvere INCON

Plastové dvere sú významnou investíciou do bývania a preto je dôležitý výber toho správneho výrobcu. Spoločnosť INCON patrí k lídrom vo výrobe a predaji plastových dverí na Slovensku.

Prezrieť Plastové dvere
Hliníkové dvere INCON

Hliník je elegantný a trvanlivý materiál a svoj elegantný vzhľad si zachováva po celé desaťročia. Povrchové úpravy sú vysoko odolné voči poveternostným vplyvom a nevyžadujú prakticky žiadnu údržbu. Zárukou kvality hliníkových okien INCON sú hliníkové profily od špičkových európskych výrobcov.  Hliníkové okná sú vyrábané v rôznych variantoch podľa požiadaviek zákazníkov s dôrazom na konštrukčné a tepelno-izolačné vlastnosti.

Prezrieť Hliníkové dvere
Drevené dvere INCON

Drevené vchodové dvere sú rokmi preverenou klasikou, ktorá sa hodí do každého domu a úplne nezameniteľne ovplyvní jeho vzhľad. Drevené dvere majú svoje kúzlo. Vyžaruje z nich teplo domova a navodzujú pocit pohody. Drevené dvere poskytujú široké možnosti individuálneho riešenia vstupnej brány do každého domu a dávajú tak možnosť nájsť krásne a funkčné riešenie pre každú stavbu.

Prezrieť Drevené dvere
Drevohliníkové dvere INCON

Sú exkluzívnym riešením spájajúcim teplo prírodného materiálu a bezúdržbovosť a prakticky neobmedzenú životnosť hliníka. Drevohliníkové dvere nielen dokonale izolujú, ale svojou nadčasovou eleganciou budú šperkom vášho domova po celé desaťročia.

Prezrieť Drevohliníkové dvere
Interiérové dvere

Vieme, aké dôležité sú interiérové dvere pre bývanie z hľadiska estetiky a funkčnosti. Otočné, posuvné aj presklené dvere, atypické riešenia aj sklenené steny vám vyrobíme presne podľa vašich požiadaviek.

Prezrieť Interiérové dvere
ZDVIŽNO-POSUVNÉ DVERE INCON

Zdvižno-posuvné dvere dodávajú nový rozmer dizajnu budovám. Ide o bezprahové riešenie prechodu medzi interiérom a exteriérom, čím sa tieto dva priestory dostávajú do jednej línie. Sú vhodné pre rodiny s deťmi alebo pre ľudí so zdravotným postihnutím, napríklad pre vozičkárov, z dôvodu bezprahového riešenia. Výhodou je aj ľahká manipulácia kľučkou, ktorá môže byť aj obojstranne uzamykateľná, a posúvaným krídlom, ako aj možnosť výroby extra veľkých krídiel.

Prezrieť ZDVIŽNO-POSUVNÉ DVERE
FASÁDY INCON

Moderný fasádny systém vyrábajú renomovaní výrobcovia tou najmodernejšou technológiou. Tieto presklené hliníkové konštrukcie prepúšťajú maximálne množstvo svetla. Fasády disponujú rôznymi typmi otváracích prvkov, vďaka ktorým získate maximálny komfort. Samozrejmosťou sú aj rôzne varianty vyhotovenia, tvary a nadväznosti montovaných plôch.

Prezrieť FASÁDY
parapety INCON

V našej ponuke nájdete vonkajšie a vnútorné parapety z odolných materiálov s rôznymi povrchovými úpravami a rozmermi. Vonkajšie parapety sú štandardne vyrábané z hliníka s hrúbkou 1mm alebo 2 mm. Vnútorné parapety sú vyrobené z PVC vysokej kvality s povrchovou fóliou odolné voči nárazom, poškriabaniu a oderu.

 

Prezrieť PARAPETY
ŽALÚZIE INCON

Žalúzie sú veľmi praktickým doplnkom k Vašim oknám. Okrem regulovania množstva svetla, ktoré prechádza cez okná, taktiež zabezpečujú príjemné súkromie. Ďalšími výhodami žalúzii sú ich termoizolačné vlastnosti, ochrana okna či jednoduchá údržba. Môžu byť namontované z vnútornej alebo vonkajšej strany okien a tak rozližujeme interiérové a exteriérové žalúzie. 

Prezrieť ŽALÚZIE
Rolety INCON

Rolety k INCON oknám v sebe kombinujú odolnosť, príjemný vzhľad a jednoduché ovládanie. Tieto rolety sa prispôsobia každému typu okna. Tiež sa postaráme o ich namontovanie aj neskoršiu údržbu. Rolety s plastovými alebo hliníkovými lamelami vyrobené z najkvalitnejších materiálov sú zárukou, že budú plniť presne tie funkcie, ktoré sa od nich očakávanjú - tieniť, izolovať a chrániť okno.

Prezrieť ROLETY
SIEŤKY PROTI HMYZU INCON

Sieťky proti hmyzu sú praktickým doplnkom ku každému typu okna. Oceníte ich v každom ročnom období, keď budete môcť nechať okná otvorené a pohodlne vyvetrať. Odolné materiály, kvalitné prevedenie, jednoduchá montáž/demontáž a pekný vzhľad - to sú sieťky proti hmyzu od INCON-u.

 

Prezrieť SIEŤKY PROTI HMYZU
KOVANIE INCON

Kvalitné kovanie okien a dverí rozhodne o tom, ako dlho a ako spoľahlivo vám budú slúžiť vaše nové okná. V oknách INCON používame len špičkové nemecké kovanie značky WinkHaus. Sovjou úrovňou stability, bezpečnosti a funkčnosti zabezpečuje komfort pri akejkoľvek manipulácii s oknami. Rôzne varianty kovania ponúkajú všetky požadované možnosti otvárania. Už vďaka základnej výbave si zabezpečíte maximálnu bezpečnosť, no aj pre najnáročnejších zákazníkov máme v ponuke nadštandardne bezpečnostné prvky.

Prezrieť KOVANIE
sklá INCON

Izolačné dvojsklá alebo trojsklá sú vyrábané zo sklených tabúľ v hrúbkach a druhoch zodpovedajúcich funkčným a estetickým nárokom. Sklá zabezpečujú tepelnú a zvukovú izoláciu, plnia bezpečnostnú funkciu ale aj znižujú náklady na vykurovanie.V ponuke INCON je rôznorodá kombinácia skladby skiel, široká farebná škála, deliace ozdobné mriežky a bezpečnostné prvky skla. Ak je požadovaná vysoká rozptylová svetelná priepustnosť a zníženie priehľadnosti, používa sa do skladby izolačného skla ornamentové sklo.

Prezrieť SKLÁ

CertifikátyCertifikáty

Prihláste sa na odber noviniek


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Joomla Extensions powered by Joobi

  Zákaznícky servis

+421 915 660 660
© 1992-2022 INCON spol. s r.o. Všetky práva vyhradené. Designed By Visibility

Search

Vyžiadať ponuku
zostáva 1000 znakov
Pridať súbory