Táto webstránka používa súbory cookies na zapamätanie si použivateľských nastavení, pre lepšie prispôsobenie reklám záujmom návštevníkov a pre nevyhnutnú funkcionalitu webstránok. Jej používaním súhlasíte, že stránka môže ukladať tieto typy súborov vo Vašom zariadení. Viac info o cookies.

Produkty

© Inoutic / Deceuninck

Plastové okná sú významnou investíciou do bývania a preto je dôležitý výber toho správneho výrobcu. Spoločnosť INCON patrí k lídrom vo výrobe a predaji plastových okien na Slovensku. Na ich výrobu používa profily od renomovaného nemeckého výrobcu INOUTIC, ktorý je súčasťou belgického koncernu Deceuninck. Plastové okná sú vyrábané v troch profilových radoch, pre náročnejších zákazníkov aj s možnosťou hliníkového opláštenia ALU klipmi.

Prezrieť Plastové okná
© Inoutic / Deceuninck

Hliník je elegantný a trvanlivý materiál a svoj elegantný vzhľad si zachováva po celé desaťročia. Povrchové úpravy sú vysoko odolné voči poveternostným vplyvom a nevyžadujú prakticky žiadnu údržbu. Zárukou kvality hliníkových okien INCON sú hliníkové profily od špičkových európskych výrobcov – nemeckých firiem Heroal a Schüco a belgickej firmy Reynaers. Hliníkové okná sú vyrábané v rôznych variantoch podľa požiadaviek zákazníkov s dôrazom na konštrukčné a tepelno-izolačné vlastnosti.

Prezrieť Hliníkové okná
Dvere

Vchodové dvere vytvárajú prvý dojem z bývania. Je to hranica medzi súkromím a okolitým svetom a Vy rozhodujte o tom, ako bezpečná a zároveň estetická táto hranica bude. Montážou vchodových dverí INCON si zabezpečíte maximálnu bezpečnosť a komfort v spojení s moderným dizajnom, ktorý upúta zvedavé pohľady každej návštevy. Vchodové dvere INCON ponúkame v troch originálnych vyhotoveniach.

 

Prezrieť VCHODOVÉ DVERE
© Inoutic / Deceuninck

Zdvižno-posuvné dvere dodávajú nový rozmer dizajnu budovám. Ide o bezprahové riešenie prechodu medzi interiérom a exteriérom, čím sa tieto dva priestory dostávajú do jednej línie. Sú vhodné pre rodiny s deťmi alebo pre ľudí so zdravotným postihnutím, napríklad pre vozičkárov, z dôvodu bezprahového riešenia. Výhodou je aj ľahká manipulácia kľučkou, ktorá môže byť aj obojstranne uzamykateľná, a posúvaným krídlom, ako aj možnosť výroby extra veľkých krídiel.

Prezrieť ZDVIŽNO-POSUVNÉ DVERE
fasády

Moderný fasádny systém vyrábajú renomovaní výrobcovia tou najmodernejšou technológiou. Tieto presklené hliníkové konštrukcie prepúšťajú maximálne množstvo svetla. Fasády disponujú rôznymi typmi otváracích prvkov, vďaka ktorým získate maximálny komfort. Samozrejmosťou sú aj rôzne varianty vyhotovenia, tvary a nadväznosti montovaných plôch.

Prezrieť FASÁDY
fasády

Žalúzie sú veľmi praktickým doplnkom k Vašim oknám. Okrem regulovania množstva svetla, ktoré prechádza cez okná, taktiež zabezpečujú príjemné súkromie. Ďalšími výhodami žalúzii sú ich termoizolačné vlastnosti, ochrana okna či jednoduchá údržba. Môžu byť namontované z vnútornej alebo vonkajšej strany okien a tak rozližujeme interiérové a exteriérové žalúzie. 

Prezrieť ŽALÚZIE
fasády

V našej ponuke nájdete vonkajšie a vnútorné parapety z odolných materiálov s rôznymi povrchovými úpravami a rozmermi. Vonkajšie parapety sú štandardne vyrábané z hliníka s hrúbkou 1mm alebo 2 mm. Vnútorné parapety sú vyrobené z vodeodolnej drevotriesky alebo PVC.

 

Prezrieť PARAPETY
Rolety

Rolety k INCON oknám v sebe kombinujú odolnosť, príjemný vzhľad a jednoduché ovládanie. Tieto rolety sa prispôsobia každému typu okna. Tiež sa postaráme o ich namontovanie aj neskoršiu údržbu. Rolety s plastovými alebo hliníkovými lamelami vyrobené z najkvalitnejších materiálov sú zárukou, že budú plniť presne tie funkcie, ktoré sa od nich očakávanjú - tieniť, izolovať a chrániť okno.

Prezrieť ROLETY
Siete proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu sú praktickým doplnkom ku každému typu okna. Oceníte ich v každom ročnom období, keď budete môcť nechať okná otvorené a pohodlne vyvetrať. Odolné materiály, kvalitné prevedenie, jednoduchá montáž/demontáž a pekný vzhľad - to sú sieťky proti hmyzu od INCON-u.

 

Prezrieť SIEŤKY PROTI HMYZU
kovanie
Kvalitné kovanie okien a dverí rozhodne o tom, ako dlho a ako spoľahlivo vám budú slúžiť vaše nové okná. V oknách INCON používame len špičkové nemecké kovanie značky WinkHaus. Sovjou úrovňou stability, bezpečnosti a funkčnosti zabezpečuje komfort pri akejkoľvek manipulácii s oknami. Rôzne varianty kovania ponúkajú všetky požadované možnosti otvárania. Už vďaka základnej výbave si zabezpečíte maximálnu bezpečnosť, no aj pre najnáročnejších zákazníkov máme v ponuke nadštandardne bezpečnostné prvky.
Prezrieť KOVANIE
sklo

Izolačné dvojsklá alebo trojsklá sú vyrábané zo sklených tabúľ v hrúbkach a druhoch zodpovedajúcich funkčným a estetickým nárokom. Sklá zabezpečujú tepelnú a zvukovú izoláciu, plnia bezpečnostnú funkciu ale aj znižujú náklady na vykurovanie.V ponuke INCON je rôznorodá kombinácia skladby skiel, široká farebná škála, deliace ozdobné mriežky a bezpečnostné prvky skla. Ak je požadovaná vysoká rozptylová svetelná priepustnosť a zníženie priehľadnosti, používa sa do skladby izolačného skla ornamentové sklo.

Prezrieť SKLÁ

CertifikátyCertifikáty

Prihláste sa na odber noviniek


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Joomla Extensions powered by Joobi

  Zákaznícky servis

+421 46 51 91 230
© 2016 INCON spol. s r.o. Všetky práva vyhradené. Designed By Visibility

Search

Vyžiadať ponuku
zostáva 1000 znakov
Pridať súbory