O SPOLOČNOSTI

Výhody

Prečo INCON?
Prečo si vybrať práve okná INCON? Sme dlhodobo jednou z najznámejších značiek na trhu s oknami a máme sieť predajní a montážných skupín po celom Slovensku. Ponúkame odborné poradenstvo, záručný a pozáručný servis a kompletnú odbornú montáž od zamerania stavebných otvorov, osadenie okien až po likvidáciu odpadu
Zameranie
Každé okno a dvere vyrobíme individuálne na mieru z materiálov a komponentov od renomovaných výrobcov. K produktom ponúkame aj široký sortiment rôznych doplnkov a možnosť špeciálnych prevedení skiel - bezpečnostné, protihlukové a protislnečné.
Certifikácie
Naše okná a dvere sú certifikované a vďaka svojim izolačným vlastnostiam spadajú do energetickej triedy A. Okná aj dvere sú vyrábané pri dodržaní prísnych statických noriem.
Lepenie
To však stále nie je všetko. Ponúkame vám možnosť lepenia skiel pri nadrozmerných oknách, pánty s nosnosťou až do 130 kg. 40 rôznych farebných odtieňov pre dokonalé zladenie nových okien s fasádou a interiérom a expresné dodanie objednaného tovaru. Biele pravouhlé okná dokážeme vyrobiť už do 8 pracovných dní.

CertifikátyCertifikáty

Prihláste sa na odber noviniekJoomla Extensions powered by Joobi

  Bezplatná infolinka

+421 800 188 188
© 2016 INCON spol. s r.o. Všetky práva vyhradené. Designed By Visibility

Search